Kim jest ANNE, a kim jest MARII?

„Raz ANNE, raz MARII – którą z nich jesteś?”

ANNE MARII to jedna osoba, choć dwie osobowości. Raz elegancka, raz eksperymentująca; raz stonowana, raz kolorowa. Dla niej nie istnieją bariery w modzie, ubiera się tak, jak czuje danego dnia i nie ma w tym nic dziwnego. Pora abyś poznała lepiej jej inspiracje!
Historia ANNE MARII to opowieść o ciągłej metamorfozie. Każdy dzień to możliwość wyrażenia swojego stylu, a wraz z nim założenia tej idealnej pary okularów. W naszym sklepie internetowym znajdziesz ich naprawdę dużo, co daje Ci nieograniczoną ilość potencjalnych stylizacji. To od Ciebie zależy kim będziesz danego dnia – czy ANNE, czy MARII. Wśród wielu możliwości kategoryzowania opraw znajdziesz tą dzielącą okulary na sygnowane imieniem ANNE lub MARII. W związku z tym, chcemy powiedzieć coś więcej o ich modowych upodobaniach, ale i nie tylko.

ANNE – dziewczyny chcą się po prostu bawić!

Imię Anna ma niezliczoną ilość wariacji w najróżniejszych zakątkach świata. Nie dziwi zatem to, że ANNE jest niezwykle kreatywna jeśli chodzi o strój. W jej garderobie można znaleźć ubrania we wszystkich możliwych kolorach i wzorach świata. ANNE tak umiejętnie je ze sobą łączy, że nie ma sposobu, abyście zobaczyli ją dwa razy w takiej samej stylizacji. Na tym polega jej urok, aby zaskakiwać na każdym kroku!

ANNE jest odważna i podchodzi do swojego stylu z dużą dozą poczucia humoru. Ważne jest to, aby czerpać nieskrępowaną radość z tego, co danego dnia na siebie wkładasz. Dlatego też szuka nowych inspiracji spośród propozycji takich domów mody jak Moschino, Versace czy Gucci. Ich projekty są bezkompromisowo kolorowe i świadomie nawiązujące do kiczu, czyniąc ze swoich kolekcji niemalże teatralne przedstawienia. ANNE nie musi jednak stać w świetle jupiterów, bo czyni to przede wszystkim dla siebie – ona jest swoją fanką #1!

MARII – ponadczasowa kobiecość!

Imię Maria to jedno z najbardziej rozpoznawalnych imion na świecie, co spowodowało, że w niektórych krajach, w tym również i w Polsce, mogą je nosić także mężczyźni. Ze względu na jego uniwersalność, MARII kieruje swoje modowe zainteresowania ku ubraniom o klasycznych formach i stonowanych kolorach. Dla niej nie ma nic lepszego jak elegancka marynarka, bawełniana koszula i proste spodnie, bądź spódnica. Niezależnie od okoliczności, stylizacja MARII ma być praktyczna i szykowna, skłaniając się ku niemalże zegarmistrzowskiej precyzji w doborze każdego jej elementu.

Styl stanowi dla MARII jeden z wielu składowych charakteru, nie musząc go bezpośrednio manifestować poprzez ubrania. Dlatego też uwielbia śledzić poczynania takich domów mody jak Chanel, Saint Laurent czy Celine. Ich długoletnia tradycja projektowania ponadczasowych kreacji połączona z najwyższą jakością wykonania, czynią ich styl jedynym w swoim rodzaju. Świadomość swojego charakteru wystarczy, aby zawładnąć ludzkimi spojrzeniami, a MARII od nich nie stroni.

Okulary – które dla ANNE, a które dla MARII?

Każda para okularów w naszym sklepie została dedykowana dla ANNE lub MARII. Okulary ANNE charakteryzują się ekstrawagancją oraz dynamicznym designem. Sekret ich wyjątkowości tkwi w detalach, których projekt nie podąża za utartymi schematami. Jeśli szukasz opraw, które będą podkreślać Twój niebanalny styl, szukaj przy danej parze tagu ANNE. Natomiast okulary MARII wyróżniają się szykownością oraz prostotą wykonania. Elegancja okularów bierze się z ich oddania hołdu klasycznej formie, choć w nowoczesnym wydaniu. Jeśli chcesz uczynić swoje stylizacje ponadczasowymi, szukaj przy okularach tagu MARII.

ANNE MARII to wyjątkowa kobieta, która wyraża siebie na wiele różnych sposobów. Tylko od Ciebie zależy, która z jej osobowości będzie Twoją inspiracją. Pozwól sobie bawić się swoim stylem każdego dnia. Jeśli chcesz pozostać na bieżąco z jej poczynaniami, śledź jej oficjalne profile na Facebooku, Instagramie, Pintereście oraz oficjalnym blogu ANNE MARII!

Dodaj komentarz