Poznaj kolory, które inspirują ANNE MARII

Radosna, odważna ANNE w kolorze electric blue czy elegancka i klasyczna MARII w odcieniu champagne gleam? Poznaj kolory, które inspirują ANNE MARII!

Kolory odgrywają istotną rolę w każdym aspekcie naszego życia. Ich znaczenie uzależnione jest od regionu, w którym żyjemy czy kultury, w której dorastamy. Poszczególne barwy oddziałują na nasz mózg w konkretny sposób. Jako, że okulary to nie tylko narzędzie do korekcji wady wzroku, ale również stylowy dodatek, który odzwierciedla nasz charakter, nasze kolory przewodnie mają dla nas ogromne znaczenie. Poznaj je!

ANNE jest wizjonerką – Blueberry dream, czyli fiolet, jakiego nie znacie

Fiolet od dawna kojarzy nam się z powagą, bogactwem i tajemnicą. Jest to bowiem barwa, która zawsze towarzyszy różnorodnym obrzędom – magicznym, religijnym i mistycznym. Wiążemy go zatem ze sferą duchową, czymś niedostępnym. Wiedzieliście, że fioletowy ma ponad czterdzieści odcieni? Purpura, lawendowy, liliowy – fiolet blueberry dream wymyka się popularnym określeniom. ANNE wybrała zupełnie nową jego odsłonę – marzycielską, szaloną i oryginalną. Kiedy widzimy blueberry dream, myślimy – pogoń za marzeniami, chęć rozwoju, mierzenie wysoko, osiąganie nieosiągalnego.

MARII uwielbia równowagę – zieleń w odsłonie My jungle
Nie bez przyczyny mówi się, że zieleń to kolor nadziei. Symbolizuje on spokój, porządek i jedność. Niektóre jego odcienie mogą znacząco pomóc w zrelaksowaniu mózgu, opanowaniu emocji i wprawieniu się w dobry nastrój. MARII szczególnie upodobała sobie wspaniały, oliwkowy odcień My jungle, ponieważ przywołuje on na myśl harmonię między ciałem a duchem, strefą psychiczną a tym, co powierzchowne. Pragniemy docenić terapeutyczne działanie zieleni, szczególnie dziś, w pędzącym świecie, który nas otacza.

MARII bywa na salonach – poznaj beż Champagne gleam
Beż i inne jemu podobne zyskują coraz większą popularność zarówno w aranżacjach wnętrz, jak i na rynku modowym. Dzieje się tak m.in. ze względu na ich niepowtarzalny charakter. Beż jest połączeniem brązu i bieli, co daje efekt świeżości, luksusu i jednocześnie łagodności, przytulności. To unikatowe połączenie idealnie oddaje charakter MARII, czyli kobiety wytwornej, eleganckiej, jak również ciepłej, pełnej czułości i subtelnej.

ANNE potrafi kochać siebie – wyjątkowa czerwień Energizing love
Czerwień w popkulturze symbolizuje wiele emocji – miłosne uniesienia, buchającą złość czy tajemniczą zmysłowość. Osoby używające czerwieni w swoich stylizacjach są odważne i mają światu do przekazania bardzo ważny komunikat: “jestem silna, mam w sobie pasję, chcę kochać i jestem gotowa do działania. Energizing love to barwa nastawiona na aktywność i działanie w zakresie miłości do samej siebie. ANNE myśli o sobie dobrze, buduje dobrą relację ze swoim wnętrzem, podejmuje decyzje w zgodzie z własnymi przekonaniami i daje sobie prawo do błędów.

 

ANNE jest pełna pasji – zachwycający Electric blue

Każdego sezonu obserwujemy coraz to nowe odcienie niebieskiego, które królują na wybiegach. Niebieskości swoją popularność zawdzięczają pozytywnemu wpływowi na psychikę. Kolor ten pomaga zregenerować siły i rozładować stres. Electric blue to mocny, nasycony, energiczny kolor, który przypomina o naturze ANNE. Jest ona kobietą, która nie boi się wyzwań, jest spokojna, ułożona i wie, do czego dąży.

Wybrana kolorystyka to nie tylko konkretne barwy, ale również odzwierciedlenie emocji, temperamentu i charakteru ANNE oraz MARII. Pokaż wszystkie swoje oblicza za pomocą barw, które nosisz i którymi się otaczasz. Zainspiruj się ANNE MARII i pokaż pełnię swojego potencjału. Jesteś niejednoznaczna i wyjątkowa. Wyraź to!

Dodaj komentarz