ANNE MARII doskonale
Ciebie rozumie, bo jest
dokładnie taka jak ty!

Kim jest

Nie pamiętam kiedy zaczęłam dostrzegać w sobie coś więcej, niż tylko to, co pokazywało mi lustro. Pamiętam jednak dzień, gdy założyłam swoje pierwsze okulary.

Przeszłam metamorfozę – najpierw zewnętrzną, wybierając swoje ulubione okulary, a następnie wewnętrzną, dostrzegając to, co we mnie jest niezwykłego. Zaczęłam bawić się modą oraz swoim wizerunkiem. Zmiany we mnie, pociągnęły zmiany wokół mnie – dzielę się ze światem swoją historią, aby kobiety takie jak ja, również miały szansę odkrycia siebie na nowo.

ANNE MARII była z Tobą od zawsze,
choć niekoniecznie na pierwszym planie. Przyszła więc pora,
aby to zmienić!
subtelność różnorodność wolność naturalność radość niezależność kobiecość

Nie chowaj się już w cieniu!

Linia opraw korekcyjnych oraz okularów przeciwsłonecznych ANNE MARII inspiruje do odkrywania swojego drugiego oblicza, które w Tobie jest – wystarczy je dostrzec. Oczy to zwierciadło duszy, a Twoja dusza lubi stać tuż obok Ciebie. Czemu więc nie oprawić ich okularami, które będą niczym Twoja druga skóra?

Nieważne jest to na ile wyglądasz, czym się zajmujesz, skąd jesteś!

Nieustająco inspirujemy się Twoimi poczynaniami oraz tym, kim jesteś. Pozwól teraz nam Ciebie zainspirować do metamorfozy, tak jak wiele innych kobiet.

Projektując modele sygnowane imieniem ANNE MARII, przyświeca nam idea metamorfozy.

Pokaż to kim jesteś w głębi swojej duszy i pozwól światu zobaczyć to, co od dawna o sobie wiesz. Tak jak ANNE MARII! Odkrywaj siebie zupełnie na nowo w każdej minucie dnia i nocy. To od Ciebie zależy kim teraz będziesz – raz ANNE, a innym razem MARII. Wszystko jest w Twoich rękach!

Zapisz się
do newslettera
Bądź na czasie, bądź trendy, korzystaj z ofert specjalnych.