Poznajcie ANNE MARII!

Przychodzi taki moment w życiu każdego z nas, kiedy trzeba wyjść z cienia i przestać się przejmować tym, nad czym nie ma się żadnego wpływu. Tak też uczyniła ANNE MARII, która chce przekazać Ci swoją historię.

Marka ANNE MARII to nie wyłącznie oprawy – to opowieść o metamorfozie, zabawie stylem i odkrywaniu swojego drugiego oblicza. Choć okulary sygnowane imieniem ANNE MARII są dostępne na rynku już od wielu lat, tak dopiero teraz pragniemy podzielić się ze światem ideą stojącą za ich istnieniem. Nie tylko poprzez media społecznościowe, jak Facebook czy Instagram, ale również listy, które ANNE MARII pisze z myślą o kobiecie takiej jak Ty!

W swoim pierwszym liście, który znajdziesz TUTAJ, ANNE MARII wspomina historię swojej niesamowitej przemiany. Wystarczyło, że założyła okulary, a świat stał się dla niej być zupełnie inny, łącznie z nią samą. „Przeszłam metamorfozę – najpierw zewnętrzną, wybierając swoje ulubione okulary i dopasowując je do mojego nastroju. A następnie wewnętrzną, dostrzegając to, co we mnie jest niezwykłego. […] Zaczęłam bawić się modą oraz swoim wizerunkiem i czerpać z tego ogromną frajdę.”. Czy dostrzegasz w tych paru zdaniach swoją historię? Jeśli tak, to właśnie do Ciebie ANNE MARII kieruje swoje przesłanie!

Jako marka ANNE MARII dedykujemy nasze produkty kobietom, które kochają bawić się modą, eksplorując przy tym swoje różne wcielenia. Okulary to nie wyłącznie element chroniący bądź wspierający nasze oczy w życiu codziennym. To przede wszystkim akcesorium, część garderoby dopełniająca całą stylizację, podkreślając przy tym Twoją osobowość.

To od Ciebie zależy, jaką wersją siebie będziesz danego dnia – kup 2 pary okularów, dzięki temu możesz być raz jak ANNE, a innym razem jak MARII.

 

W naszym sklepie internetowym ANNE MARII znajdziesz najróżniejsze modele okularów, zarówno korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych. Od prostokątnych, przez owalne i okrągłe, aż po te zwanymi kocimi oczami. Podążaj za swoją fantazją i wybierz parę stworzoną wyłącznie dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze, już teraz zapoznaj się ze specjalnie przygotowanym przez ANNE MARII przewodniku, który znajdziesz TUTAJ. Znajdziesz w nim nie tylko porady jak kupić okulary w naszym sklepie, ale przede wszystkim jak wybrać te, które będą idealnie leżeć na Twoim nosie.

Taka jest ANNE MARII – obserwuj jej poczynania na Facebooku, Instagramie, Pintereście oraz oficjalnym blogu ANNE MARII!

Dodaj komentarz