Jesteś ANNE czy MARII? Relacja z eventu.

Serdecznie zapraszamy do przeczytania relacji z wyjątkowego spotkania, które obfitowało w słoneczne akcenty: stylowe okulary, wyśmienite słodkości i inspirujące rozmowy!

W środowy majowy poranek warszawska kawiarnia EL & N zamieniła się w wakacyjną oazę pełną kolorów, radości i niezwykłych historii. ANNE MARII zorganizowała wyjątkowe spotkanie, będące festiwalem stylu, urody i kobiecej siły.
Już od progu kawiarni wyczuwało się niepowtarzalną, pełną energii atmosferę. W każdym kącie można było znaleźć kreatywne scenografie do zdjęć, idealne do social mediowych opowieści. Dekoracje przenosiły gości w świat bohaterek ANNE i MARII, od ekstrawaganckich, kolorowych kompozycji po elegancką prostotę i klasykę.


Spotkanie było wyjątkową okazją do wysłuchania inspirujących historii dwóch niezwykłych kobiet – Filomeny (@fizelinafryzel) i Małgosi (@lili_arisza). Ich opowieści o życiu, modowych wyborach i pasjach tchnęły energią i były źródłem wielu inspiracji. Dowiedzieliśmy się, że ANNE i MARII to nie tylko imiona, ale także style życia, które zmieniają się w zależności od nastroju i okazji, pozwalając nam codziennie prezentować światu inną twarz.


Spotkanie było również pełne kulinarnych niespodzianek. Na stole pojawiły się słodkości, które zachwyciły zaproszone influencerki. Kolorowe, ręcznie robione cukrowe okularki zdobiące wypieki, były prawdziwymi dziełami sztuki, a jaskrawe koktajle dodawały uroku całemu wydarzeniu.

Hashtag #RazAnneRazMarii doskonale oddawał ducha spotkania – celebrację różnorodności kobiecego życia, swobodę wyboru i radość z drobnych przyjemności. Dzięki ANNE MARII, piękne dziewczyny znane jako #PrzyjaciółkiAnneMarii, które śledzimy na Instagramie, przeżyły niezapomniane chwile, dzieląc się inspiracjami dotyczącymi mody i piękna.


Spotkanie było także doskonałą okazją do przymierzenia i wyboru okularów – zarówno przeciwsłonecznych, jak i opraw korekcyjnych. Każda uczestniczka znalazła coś idealnie pasującego do jej osobowości.

Za event odpowiada: Khaki Showroom

Zdjęcia: Aleksander Jura @_the_jura_

Dodaj komentarz