ANNE MARII łączy siłę sztuki z nowoczesną modą

Sezon autumn-winter 2023/2024 to dla ANNE MARII czas rzucenia nowego światła na modę okularową. Tej jesieni pokazujemy prawdziwego ducha ANNE MARII, łącząc modę okularową ze sztuką – znajdujemy cechy wspólne i pokazujemy Wam, jak wyrazić siebie poprzez niepozorny element garderoby, jakim są oprawy korekcyjne.

Dynamiczna sesja zdjęciowa ze sztuką w tle
Dla ANNE MARII każdy model opraw to nie wyłącznie gotowy produkt, ale swego rodzaju środek wyrazu artystycznego, na podstawie którego kobieta odkryje swój potencjał, możliwości i sięgnie po więcej.

Z tego powodu wraz z artystami z domu projektowego Papert Pictures postanowiliśmy połączyć te dwie dziedziny – sztukę oraz modę – i stworzyć magiczną atmosferę, która pozwoli nam uchwycić żywiołowość ANNE MARII. Tego dnia WSK Studio w Poznaniu zamieniło się w kreatywną przestrzeń, a okulary – swoją kolorystyką i ciekawymi kształtami idealnie wpisały się w atmosferę i scenerię sesji.

Street art czyli niezależność
Ciekawe może okazać się, jak street art, który jest poza zasadami, łączy się z modą, którą kojarzymy z pięknymi kreacjami, projektantami i wybiegami. Istotną cechą sztuki ulicznej jest również fakt, że graffiti swoją treścią często nawiązuje do niezależności i silnej wiary w swoje przekonania; przekazuje to, co najbliższe sercu artysty, bez ograniczania się sztywnymi ramami czy oczekiwaniami społecznymi. Podobnie jest z modą – dopiero kiedy odkryjemy to, co w czym czujemy się najlepiej i co pozwala nam wyrazić siebie, czujemy się wolni od szybko zmieniających się trendów czy narzuconych schematów.

Okulary, które inspirują
Tej jesieni proponujemy kobietom kolory i kształty inspirowane sztuką, nie zapominając zarówno o tych bardziej odważnych z Was, jak i tych, które kochają klasykę. Jeśli kochasz kolor, jednak nie lubisz rzucać się w oczy, znajdziesz dla siebie wiele inspirujących propozycji.


Chcąc rozświetlić jesienną aurę, zaprojektowaliśmy dla Was paletę barw, która jest nowoczesna, kobieca i ekspresyjna – zawierają się w niej odcienie różu, niebieskości, intensywne żółcie czy niebanalne szylkrety. Kształty w sezonie autumn-winter to ponadczasowe lenonki, różne warianty prostokątów – od tych z subtelnymi, zaokrąglonymi krawędziami, po bardzo modowe i charakterne o odważnie ściętych krańcach.

Dodaj komentarz